Ольга

Психодинамічно-орієнтована терапевтка, учасниця Української спілки психотерапевтів та Європейської конфедерації психоаналітичних терапій. Маю окрему спеціалізацію в пренатальній психотерапії, досвід роботи в клініці репродуктології. Викладаю психотерапевтичні курси, веду приватну практику і групи в стаціонарі.

Богдан

Психодинамічно-орієнтований психотерапевт, груповий аналітик, учасник Української спілки психотерапевтів і Австрійської робочої групи з групової терапії і групової динаміки. Веду приватну практику, а також терапевтую в клініці. Працюю з проектами психологічного консультування для компаній. Спеціалізуюся в напрямку МВТ (Mentalization Based Therapy).

З чим ми працюємо

  • Проблеми виховання

    Психотерапія також може бути корисною для жінок, які намагаються адаптуватися в новій для них ролі мами і стикаються з проблемами виховання. Вона сфокусована на опрацюванні материнських тривог та невпевненості, налагодженні здорового стосунку прив’язаності з малюком. Така психотерапія можлива також в час вагітності, а іноді її призначають жінкам, які мають емоційні труднощі, пов’язані з зачаттям та виношуванням або за адаптації дитини в сім’ї.

  • Емоційне пригнічення

    Іноді душевний дискомфорт цілком конкретний і пов’язаний з сильним емоційним пригніченням, як от при депресивних і тривожних станах, настирливостях чи фобіях

  • Особистісна криза

    Частіше в терапію звертаються з розмитим ниючим відчуттям душевного страждання, яке можна передати словами «щось не ОК, щось йде не так, хоч ніби все більш-менш нормально». Тут може йти мова про затяжну, погано усвідомлювану особистісну кризу

  • Занижена самооцінка

    Деколи душевний дискомфорт стосується переживання особистісної неповноцінності, наприклад, відчуття себе гіршим за інших, невправним у спілкуванні, самотнім, неспроможним дати собі раду з соціальними вимогами, нездатним на успіх в роботі, прийняття в колективі чи добрі близькі стосунки з протилежною статтю. Найтяжче, коли розпікає гнітюче відчуття життєвої поразки чи катастрофи.

  • Незадовільні стосунки

    Найчастіше в терапію звертаються з скаргою на хронічні незадовільні стосунки в сім’ї, невирішувані конфлікти зі значимими особами, труднощі в робочому колективі, труднощі у спілкуванні.

  • Травма

    Також психотерапія доречна після пережитої травми (згвалтування, операція, аварія, інше). Може йтися про посттравматичний стресовий розлад.

  • Непліддя

    Певні форми непліддя можуть мати психогенну природу. Йдеться про неусвідомлений внутрішній конфлікт жінки, труднощі ідентифікації по жіночій материнській лінії або сумісність в парі.

  • Труднощі характеру

    Іноді є відчуття, що проблема полягає в характері. Саме він не дає добре ладнати з важливими людьми, пристосовуватись до колективу, досягати успіху чи знайти собі пару.

  • Психосоматика

    Часом на психотерапію скеровують лікарі в окремих випадках тяжких хронічних соматичних захворювань і непліддя, маючи на увазі прихований внутрішній психічний конфлікт в їх етіопатогенезі, який проявляється в неочевидний спосіб і змушує роками ходити по лікарях. Понад 50% пацієнтів загальної медичної практики – це насправді люди, проблема яких може бути вирішена в кабінеті психотерапевта. Буває так, що душевний дискомфорт ховається в тілі у вигляді мігреней, безсоння, хронічної втоми, алергійних реакцій. Тоді маємо справу з психосоматичними розладами.

  • Особистісний ріст

    Нерідко на перший план психотерапії виходить ціль на розширення ідентичності – за цим в психотерапію приходять люди творчо орієнтовані і ті, що бажають особистісного росту. Однак, психотерапія не може бути просто цікавою пригодою, адже екскурсія в глибину власного Я потребує твердої і усвідомленої волі. Самопізнання цілюще, але дуже непросте та місцями болісне.

Домовтесь про першу консультацію

Написати

Зателефонуйте нам