Клінічна психотерапія в 1 відділенні обласного психо-неврологічного диспансену

Клінічна психотерапія в 1 відділенні обласного психо-неврологічного диспансену
 \  Проекти  \  Клінічна психотерапія в 1 відділенні обласного психо-неврологічного диспансену

Клінічна психотерапія в 1 відділенні обласного психо-неврологічного диспансену

Ми беремо участь в роботі стафу 1 відділення обласного психоневрологічного диспансеру, де запроваджено психотерапевтичну рамку. Тут лікують тривожні, депресивні, панічні розлади різного генезу, ОКР, особистісні та адаптаційні розлади.

Що таке психотерапевтична рамка в клініці? В стаціонарі функціонує психотерапевтична рамка, яка включає щоденно індивідуальну терапію, малу групу, психодинамічно-орієнтовані розмови з лікуючим лікарем, арт-клуб, тренінг когнітивних функцій, а також щотижня велику групу, учасниками якої є всі пацієнти і повністю весь персонал відділення.

Психотерапевтична рамка спрацьовує для пацієнтів як потужний контейнер і стимулює менталізацію в ставленні до захворювання, лікування і життя. Таким чином, протягом перебування в стаціонарі крім психофармакології пацієнт отримує структуруючий досвід стосунків, що стабілізує і впорядковує його психічний стан і надає хворобливим переживанням коригуючий зворотній зв’язок, поміщує їх в ширший особистісний і соціальний контекст, сприяє самопізнанню та адекватнішому саморозумінню.

Регулярна супервізійна робота стафу (лікарі-психіатри плюс психотерапевти) забезпечує прицільну увагу і осмислення як окремих випадків, так і загальних психодинамічних тенденцій в стаціонарі. Щотижня відбувається клінічний розбір і загальний обхід.

Контактна особа Юлія 050 8687717

Зателефонуйте нам